Konkurs je istekao.

Sistem inženjer

BeotelNet - ISP d.o.o.

Beograd
Intermediate
24.12.2019.

BeotelNet - ISP d.o.o, najstariji internet servis provajder u Srbiji i jedna od vodećih telekomunikacionih kompanija, otvara konkurs za radno mesto:

Beograd

Potrebne kvalifikacije:

  • VI / VII stepen stručne spreme (Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija ili elektrotehnički fakultet)
  • Znanje engleskog jezika (viši nivo - pisanje i govor);
  • Min. 5 godina radnog iskustva u IT industriji;
  • Min. 3 godine radnog iskustva iz oblasti Sistem administracije;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Opis posla:

  • Sistemska administracija Microsoft operativnog sistema sa akcentom na Microsoft Server okruženje;
  • Rad sa Microsoft AD strukturom;
  • Rad sa DNS, HTTP, FTP, TCP/IP, RDP, LDAP i sličnim protokolima;
  • Elementarno poznavanje aktivne mrežne opreme i WiFi tehnologije;
  • Pružanje tehničke podrške krajnjim korisnicima - L2 nivo.

Prednosti:

  • MCSA i/ili MCSE sertifikat.

Uslovi rada:

  • Puno radno vreme;
  • Rad u smenama;
  • Kontinuiran trening i obuka;
  • Mogućnosti za stručno usavršavanje i napredovanje u okviru odeljenja;
  • Rad u dinamičnom okruženju okrenut brzom rešavanju problema.

Rok za konkurisanje: 24.12.2019.

Konkurs je istekao.

Upoznaj kompaniju BeotelNet - ISP d.o.o.

  • Kompanija BeotelNet ISP se bavi pružanjem usluga u oblasti interneta, televizije, fiksne telefonije, web i mail hostinga, registracije domena, media streaminga, cloud servera...

    Pogledaj profil kompanije
  • Prosečna ocena
    5.0
    na osnovu 1 recenzije
    Mogućnost napredovanja
    4.0
    Beneficije
    4.0
    Balans između karijere i privatnog života
    3.0
    Utisak o radu u kompaniji na poziciji Tehnička podrška
    Najnoviji utisak

    Pozitivna iskustva o kompaniji:

    Odličan prijem, pomoć pri radu, podrška u svakom smislu.

    Zamerke kompaniji:

  • Pozicija
    Prosečna neto zarada
    Min Max

    IT Help Desk / Support
    1 plata
    300 EUR / mesečno
    300 300

    • BeotelNet - ISP d.o.o.