06.02.2018. ·
1 min
· [ Vreme: petak, 16.02.2018. 18:30h ]

Kreiranje small business websajtova u WordPressu

HelloWorld
2
Kreiranje small business websajtova u WordPressu
Zanimljiv interaktivni čas sa fokusom na korišćenje bržeg procesa prilikom kreiranja websajtova održaće se 16. februara sa početkom od 18:30 časova. Sa ovim načinom rada bez obzira da li kreirate websajt u WordPress-u ili u HTML-u imaćete bolju komunikaciju sa klijentima.

Predavač je Marija Zarić, a pričaće o svom procesu kreiranje websajtova od momenta kada dobije projekat od klijenta kroz sledeće korake:
1. Slušati - saveti kako komunikacija između vas i klijenta treba da funkcioniše.
2. Istražiti - bazirano na zahtevima klijenata.
3. Koncept - kreiranje websajtova bez mockupova i wireframeova.
4. Fokus na dizajniranje u pretraživaču - slanje HTML templejta klijentu. Dizajn treba da bude što pre u uređajima.
5. Testiranje - više o testiranju HTML templejta kroz tri koraka (online emulatori, pravi uređaji, lokalne radnje).
6. Kreiranje WordPress fajlova kao poslednji korak - više o fajlovima koje kreiram i svom iskustvu sa klijentima i projektima na kojima sam radila.
Recikliranje - korišćenje završenih projekata za buduće projekte - koncept atomskog dizajna kao zaključak priče.
Čas će biti održan na engleskom jeziku. Za detaljniije informacije o samom događaju, kao i za registraciju, posetite sledeću stanicu.

Oceni tekst

5
1 glas
Da ti ništa ne promakne

Ako želiš da ti stvarno ništa ne promakne, prijavi se jer šaljemo newsletter svake dve nedelje.

2 komentara

Jelena Jelena 08.02.2018.
0
0

Da li će biti napravljen video stream predavanja? Želela bih da prisustvujem, ali nisam iz Beograda. Hvala:)

Marija Zaric Marija Zaric 09.02.2018.
0
0

Zdravo Jelena, Mislim da nece biti video stream predavanja, ali nadam se da ce ubuduce sa organizatorima to biti praksa za sva predavanja. Pozdrav, Marija

Druga dešavanja

Sva dešavanja