Utisci zaposlenih o radu u IT sektoru kompanije INSSIO
Senior .NET Developer job application
Razgovor sa šefom firme, koji je ujedno i HR, u trajanju od 30 minuta. Dobio sam više informacija o tome čime se firma bavi i ispričao nešto detaljnije svoja dosadašnja iskustva u izradi .NET aplikacija. Rečeno mi je da ću dobiti mejl sa postavkom zadatka za koji ću imati rok od 7 do 10 dana da uradim i nakon toga dođem sa rešenjem na tehnički intervju ali od tada nisam dobio nikakve povratne informacije od njih.

Inssio je provajder softverskih rešenja, savršeno prilagođenih vašim specifičnim poslovnim potrebama.
Naš rad i rešenja uvek imaju tendenciju da budu lucidna, kreativna i pre svega originalna. Sva naša rešenja su veoma optimizovana kako bi vam obezbedila adekvatnu ravnotežu između efikasnosti i cene. Pored toga, komponenta pravilne optimizacije uključuje apsolutnu saglasnost sa svim specifičnim elementima vaše organizacije.
Oglasi za posao (trenutno 2 aktivna oglasa)
.NET Developer Internship
Beograd
Strong knowledge of OOP programming. Good knowledge of C# programming language. Good knowledge of relational databases and SQL. Basic knowledge of HTML, CSS, XML, JSON... (pročitaj oglas)
Junior .NET Developer
Beograd
Experience with C# and .NET framework. Familiar with the following: HTML5, CSS3, XML, JavaScript, JQuery. Visual Studio. SQL Server... (pročitaj oglas)