
Lidl Serbia Supermarketi k.d.
Oglasi za posao
Kontakt
Na ovoj stranici nalaze se javno dostupni agregirani podaci koji su objavljeni od strane nadležnih institucija i/ili koje je kompanija objavila sama o sebi. Izneti Utisci zaposlenih bilo sa intervjua bilo iz radnog iskustva predstavljaju subjektivno mišljenje njihovih autora u skladu sa članom 46. Ustava Republike Srbije i ni na koji način ne odražavaju mišljenje ili stavove sajta HelloWorld.rs. HelloWorld.rs ni na koji način ne garantuje niti utvrđuje istinitost iznetih mišljenja, niti ih moderiše.
O kompaniji
Počeci Lidl-a sežu u tridesete godine 20. veka, kada je firma osnovana u mestu Schwäbischen pod nazivom Lidl & Schwarz Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung. Kasnije su se aktivnosti razdvojile u dva pravca: diskonti prehrambenih proizvoda koje je preuzela firma Lidl i na samoposluge i trgovačke centare kao što su Kaufland i Handelshof. Danas Lidl, kao deo grupacije Schwarz, spada među 10 vodećih nemačkih maloprodajnih lanaca te predstavlja međunarodno aktivnu grupaciju sa vlastitim nacionalnim društvima u celoj Evropi. Nakon otvaranja prvih Lidl-ovih objekata oko Ludwigshafena u sedamdesetim godinama, širenja po Nemačkoj do kasnih osamdesetih godina i međunarodnog angažmana početkom devedesetih godina, danas su naši objekti zastupljeni u gotovo svim evropskim zemljama. Lidl ima najveću mrežu diskonta prehrambenih proizvoda u Evropi.
Utisci zaposlenih o radu u IT sektoru kompanije Lidl Serbia Supermarketi k.d.
Ocena (1 utisak)
Beneficije
Napredovanje
Karijera / privatni život
Preporuka
Podeli svoje iskustvo
Anonimno podeli svoje iskustvo o radu ili sa intervjua i pomozi drugim kandidatima koji se interesuju za kompaniju.
IT Specialist
Bez ponude za posao
Intervju veoma lak
Trajalo je 5 nedelja
Trajao više od mesec dana. Nije bilo fidbeka. Zvala je neka mlada HR, bila je i više nego arogantna i nestrpljiva. Nije davala odgovore, ali je tražila mane. Ne bih ponovo konkurisao.
- O iskustvu sa datim procesima i aplikacijama, administriranje, podrška, podešavanja...
IT Service & Support Specialist
Bez ponude za posao
Trajalo je 2 nedelje
Prijava prosleđena putem sajta poslodavca. Od momenta završetka konkursa do povratne informacije prošlo je 10 dana. Na ovom konkursu sam odbijen ali u krajnje razumnom periodu uz e-mail odbijenice.
IT Specialist
Plata,benefiti,obuke
Los middle management, lokacija je u Pazovi, ego i sujeta dosta izrazeni
Podaci
Podaci sa sajta Agencije za privredne registre
Plate koje su uneli korisnici sajta
Prosečna neto plata
1500 €
IT Specialist 1 plata
Zaprati kompaniju
Prateći kompanije, dobijaćeš email obaveštenje kada zapraćeni poslodavci objave nove oglase za posao, kao i kada osvanu nove recenzije o njima.
Na taj način ti neće promaći nijedna željena prilika za posao, a usput ćeš se i informisati o uslovima rada.
Pitanje za poslodavca
Poruka uspešno prosleđena
Poruka uspešno prosleđena. Javimo ti se čim dobijemo odgovor
Kontaktiraj nas
Greška
...