O kompaniji
93
Iskustva
57
Plate
5
Poslovi
Vega IT logo

Vega IT

4.2

O nama

Sreća je glavni pokretač naše organizacije. 


Izgradnja organizacije u kojoj se ljudi osećaju srećno na poslu dovodi do boljih rezultata i konstantnog rasta. Od grupe prijatelja, narasli smo u kompaniju od preko 750 kolega gde svi zajedno delimo vrednosti kao što su: kvalitet, odgovornost, poverenje, timski rad i ispunjenost.


Kod nas učenje nikada ne prestaje. Rad na profesionalnom i ličnom razvoju uz otvorenost ka prihvatanju novih izazova je veliki deo naše kompanijske kulture. Iz tog razloga često organizujemo različite događaje na kojima delimo znanje i učimo nove stvari.


Težimo tome da se naše kolege osećaju dobro, kako na poslu, tako i van njega pružajući im prilike da se priključe raznim zabavnim aktivnostima koje organizujemo poput team building-a, happy hour-a i mnogim drugim. Na ovaj način imamo priliku da se bolje upoznamo i jačamo odnose koji nam pomažu da budemo još bolji u svom poslu. 


Uvek smo zainteresovani da upoznamo nove i kvalitetne ljude koji će se pridružiti našem timu i pomoći nam da izgradimo još uspešniju organizaciju. Iz tog razloga bismo voleli da te upoznamo! Imaš dodatno pitanje? Piši nam na: jobs@vegaitglobal.com. :)

Tech stack

.NET Java Python Node.js HTML CSS React NodeJS AngularJS Angular Vue.js React native Swift Flutter

Beneficije

Timska druženja

Sport i rekreacija

Hrana i piće

Edukacija, profesionalni razvoj

Dobrovoljno zdravstveno osiguranje

Porodica i roditeljstvo

Program mentorstva

Društvena odgovornost

Naši ljudi

Stefan Prebiračević

People Experience Manager

Jovana Radaković

People Experience Manager

Nenad Rad

Partner / Development Lead

Boban Mikšin

Partner / CTO

Maja Nedučić

Partner / Chief People Officer

Marija Lazarević

People Experience and Support Manager

Saša Popović

Suosnivač i CEO

Iz našeg pera

APR

Broj Zaposlenih

Profit i Prihod

Kontakt