• Oglasi za posao
  • Commisioning Software Developer/Programer za puštanje u pogon

Commisioning Software Developer/Programer za puštanje u pogon

Danieli Systec Engineering d.o.o.

ceo svet
Intermediate
13.04.2020.

O kompaniji:

Danieli Systec Engineering je svetski lider na području automatizacije, elektrike, elektromehanike i elektrohidraulike, a čini deo italijanske korporacije Danieli čije aktivnosti obuhvataju projektovanje, proizvodnju i postavljanje mašina i postrojenja za metalnu industriju u čitavom svetu.

Kompanija u Srbiji broji više od 60 zaposlenih, mahom fakultetski obrazovanih stručnjaka koji učestvuju u razvoju i implementaciji najnovijih tehnoloških rešenja. Profesionalni i inovativni pristup, kontinuirani razvoj i učenje, individualni doprinos svakog zaposlenog, kao i prijateljsko i suportivno okruženje čine temelje našeg poslovanja.

Ako ste ambiciozna osoba, usmereni na rešenja i zadovoljstvo klijenata i spremni na rad sa najnovijim tehnologijama, javite nam se i ostvarite priliku za rad na zanimljivim i dinamičnim međunarodnim projektima i inovacijama.

Radno mesto:

Commisioning Software Developer (m/f)/Programer za puštanje u pogon (m/ž)

Mesto rada: ceo svet
U obzir dolaze kandidati iz cele Srbije, a rad je pretežno u inostranstvu.

Opis posla:

  • Programiranje proizvodnih postavki u automatizovanim postrojenjima; priprema potrebnih parametara za programiranje pojedinih uređaja i puštanje u pogon. Instalacija level2 sistema upravljanja u industriji.

Uslovi:

  • Viša/visoka stručna sprema Tehničkog usmerenja (Računarstvo, elektrotehnika, informatika, politehnika) ili SSS s višegodišnjim iskustvom u programiranju
  • 2 godine iskustva u .NET C# i C/C++
  • Poznavanje objektivno orijentisanog programiranja
  • Poznavanje PL/SQL jezika te SQL/Oracle relacijskih baza
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Sposobnost timskog rada
  • Spremnost na putovanja i terenski rad 6 meseci godišnje i više

Prednosti:

  • Poznavanje italijanskog jezika
  • Iskustvo programiranja u Delphi okruženju

Način prijave: Molimo pošaljite vaš CV i prijavu za posao na engleskom jeziku elektronskim putem.

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos.

Rok za konkurisanje: 13.04.2020.

Konkurs je istekao.

Upoznaj kompaniju Danieli Systec Engineering d.o.o.

  • DANIELI - SYSTEC ima dugogodišnje iskustvo u ugovaranju, projektovanju, nadzoru, puštanju u pogon i servisiranju sistema automatizacije, elektrike, elektromotornih pogona mehanike i hidraulike u industriji i zauzima respektabilnu poziciju na tržištu proizvodnje čelika.

    Sa preko 200 zaposlenih, većinom fakultetski obrazovanih stručnjaka, kancelarijama u Hrvatskoj, Sloveniji i Srbiji, internacionalnom radnom ambijentu, specifičnim “know-how” koji poseduju naši zaposleni, kontinuiranim praćenjem, usvajanjem i implementacijom najnovijih rešenja, vrhunske tehnologije i opreme, Danieli - Systec je sredina u kojoj stručnjaci kontinuirano napreduju u stručnom i ličnom pogledu. Naši zaposleni su temelj našeg poslovanja i napretka.

    Pogledaj profil kompanije
  • Prosečna ocena
    4.0
    na osnovu 2 recenzije
    Mogućnost napredovanja
    4.0
    Beneficije
    3.5
    Balans između karijere i privatnog života
    3.0
    Utisak o radu u kompaniji na poziciji L2 Developer (Web)
    Najnoviji utisak

    Pozitivna iskustva o kompaniji:

    Multi-nacionalna kompanija kojoj web programiranje nije primarni delokrug rada. Nema prekovremenog osim ako nesto nije baš hitno što je i uredno plaćeno. Poslovni put plaćen. Rent-a-car plaćen. Najnovije tehnologije otvaraju mogućnosti napredovanja i učenja.

    Zamerke kompaniji:

    Nemam.

  • Pozicija
    Prosečna neto zarada
    Min Max

    Software Developer
    1 plata
    700 EUR / mesečno
    700 700