Konkurs je istekao.

ERP Solutions Manager

ITN Food Business Development

Beograd
Intermediate
15.08.2020.

ITN GROUP je regionalni lider u implementaciji novih tehnologija i tehnika u proizvodnji i preradi hrane. Porodična kompanija osnovana 1992. godine razvila se u sistem sa oko 200 zaposlenih, koji čine: ITN FoodTech (inženjering u industriji hrane), ITN AgroTech (inženjering u poljoprivredi), ITN Eko Povlen Kosjerić (fabrika voća, povrća i lekovitog bilja u Kosjeriću), kao i Fabrika prehrambene industrije Budimka, Požega.

Opis posla:

  • Odgovoran za rad IT službe i strategiju, sprovođenje IT aktivnosti u svim sektorima i kompanijama ITN Group DOO na teritoriji Republike Srbije
  • Odgovoran za sigurnost poslovnih informacija i IT infrastrukturu
  • Odgovoran za kontrolu i izveštavanje o troškovima IT infrastrukture
  • Radi na identifikaciji mogućnosti za povećanje efikasnosti poslovnih procesa i unapređenju IT strukture
  • Zadužen je za upravljanje, pregovaranje i kontrolu IT dobavljača (dogovori, ugovori, servisni ugovori)
  • Zadužen je za razvoj i održavanje plana za vanredne situacije u cilju obezbeđenja kontinuiteta IT servisa
  • Rukovodi tehničkim delom projekta implementacije ERP rešenja (MS Dynamics Business Central 365) u okviru kompanije i Grupe

Uslovi za kandidate:

  • VII stepen stručne spreme tehničke struke
  • Odlično poznavanje rada u informacionim tehnologijama, administracije sistema, implementacija softvera i održavanje hardvera sa potrebnim sertifikatima za rad u navedenoj oblasti
  • Obavezno iskustvo rada u MS Dynamics NAV poslovnom rešenju, minimum 3 godine
  • Iskustvo u projektima implementacije ERP
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno radno iskustvo od preko 5 godina
  • Poželjno poznavanje rada sa CISCO mrežnom opremom
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivni vozač

Potrebne veštine

  • Odgovornost, sistematičnost i samostalnost u radu, inovativnost, proaktivnost, sposobnost za timski rad i multitasking
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)

Nudimo:

  • Rad u inovativnoj i kreativnoj sredini
  • Dinamičan i odgovoran posao
  • Obuku i stručno usavršavanje