ERP konsultant za trgovinu

SAOP d.o.o.

Novi Sad
Intermediate
02.10.2021.

Preduzeće SAOP je osnovano 1987. godine i među prvima je na regionalnom tržištu ponudilo sopstveni softver, odnosno programsku opremu.

ERP informacioni sistem iCenter se nizom prilagođenih programskih rešenja prilagođava poslovnom procesu srednjeg i velikog preduzeća. Pomoću automatskih analiza vaših poslovnih procesa pruža vam kvalitetne informacije za donošenje poslovnih odluka i smanjivanje troškova poslovanja.

Opis posla:

  • Podrška i obuka korisnika za efikasan rad sa programom iCenter na području trgovine
  • Analiza poslovnih procesa i zahteva korisnika
  • Testiranje funkcionalnosti na području trgovine
  • Priprema korisničkih prezentacija i uputstva
  • Praćenje zakonodavstva na području trgovine

Potrebni uslovi:

  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema (SSS, VŠS, VSS)
  • Poznavanje zakonske regulative na području trgovine
  • Poznavanje procesa na području trgovine
  • Iskustvo rada u trgovinskom ili proizvodnom preduzeću (poželjno)
  • Napredno korišćenje MS Excel (poželjno)
  • Rad u programima na području trgovine i proizvodnje je prednost
  • Vozačka dozvola ‘B’ kategorije,
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 1 godinu

Potrebne veštine za rad:

  • Fleksibilnost i samostalnost u radu,
  • Analitičnost u pristupu rešavanja problema,
  • Sposobnost prilagođavanja timskom radu,
  • Komunikativne i prezentacione sposobnosti

Upoznaj kompaniju SAOP d.o.o.

  • Preduzeće SAOP je osnovano 1987. godine i među prvima je na regionalnom tržištu ponudilo sopstveni softver, odnosno programsku opremu za razvoj poslovnih programskih rešenja i usluga za računovodstvene servise, preduzeća i javne ustanove. Zapošljavaju više od 70 stručnjaka, a njihova rešenja koristi više od 30.000 korisnika.

    Osnovna delatnost kompanije je proizvodnja i razvoj naprednih poslovnih rešenja.