Oglas je preuzet sa sajta poslodavca i sajt HelloWorld ne garantuje njegovu ažurnost.

Embedded C/C++ Developer

ComData d.o.o.

Novi Sad

Novi Sad

Zbog proširenja poslova i novih projekata za tržište zapadne Evrope, tražimo Medior / Senior Embeded C/C++ developere za stalni radni odnos u Novom Sadu.

ComData, Software Solution Provider, domaća kompanija, osnovana je 1992 godine, sa sedištem u Novom Sadu.

Zajedno sa našom kancelarijom u Nemačkoj, u poslednje dve godine intenzivno radimo na daljem razvoju postojećih rešenja ili na razvoju novih rešenja za renomirane ICT kompanije u Nemačkoj.

Opis posla:

  • Najveći deo svoga vremena provešćete radeći na veoma zahtevnim projektima, koristeći najnovije tehnologije i alate a kao deo veoma iskusnog tima.
  • Rad ćete obavljati u kancelarijama u Novom Sadu, sa povremenim posetama našim poslovnim partnerima iz Nemačke.

Obavezni uslovi su:

  • Minimalno 3 godina rada na razvoju embeded aplikacija korišćenjem C/C++
  • Poznavanje komunikacionih standarda (MQTT, OPC UA, AMQP...)
  • Dobro poznavanje Linux operativnog sistema
  • Odlično znanje objektno orijentisanog programiranja
  • Sposobnost rada u zajedničkom timu sa stranim klijentima
  • Znanje engleskog jezika

Prednost dajemo kandidatima sa sledećim ekspertizama:

  • Poznavanje CoDeSys (3S) operativnog sistema
  • Poznavanje ecCos operativnog sistema
  • Poznavanje ZeroMQ
  • Poznavanje hypervisor (L4Re Microkernel)
  • Poznavanje komunikacionih standarda: ECAT (Acontis), PROFINET(vermutlich Molex), CANopen (IXXAT)
  • Agile (Scrum) iskustvo (TFS, SVN, Git, JIRA, ….)

Pogodnosti:

  • Timski rad, jedan deo tima je u Nemačkoj a drugi kod nas
  • Zahtevni projekti u visoko profesionalnom i stimulativnom okruženju
  • Rad sa najnovijim tehnologijama i inovativnim projektima
  • Odlični uslovi rada i napredovanja

Način i procedura odabira kandidata je sledeća:

  • Analiza prispelih prijava
  • Poziv na razgovor samo za kandidate koji ispunjavaju Obavezne uslove ovog konkursa
  • Kandidati koji pokažu zainteresovanost za dalje testiranje, kao i tražene ekspertize, biće pozvani da urade i prezentuju Probni test projekat
  • Sa kandidatima koji pokažu najbolje znanje u procesu testiranja, kao i želju da budu deo našeg tima razgovaraće se o finansijskim uslovima njihovog angažovanja.

Ukoliko ste zainteresovani da budete deo našeg razvojnog tima, molimo Vas da Vaš CV pošaljete elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 04.07.2021.

Upoznaj kompaniju ComData d.o.o.

  • Osnovana 1992. godine u Novom Sadu, ComData se bavi razvojem i implementacijom složenih IT sistema kroz projektovanje, programiranje i održavanje uz stalnu saradnju sa svojim klijentima. ComData d.o.o. je vlasnik jednog od najboljih domaćih ERP rešenja instalisanog kod velikog broja korisnika širom Srbije. Korisnici naših usluga su srednja i velika preduzeća širokog spektra delatnosti, a neka se smatraju vodećim u svojoj delatnosti za našu zemlju, sa visoko sofisticiranim zahtevima i kriterijumima u pogledu IT-a.

    Pogledaj profil kompanije
  • Prosečna ocena
    4.7
    na osnovu 3 recenzije
    Mogućnost napredovanja
    4.3
    Beneficije
    3.3
    Balans između karijere i privatnog života
    3.7
    Utisak o radu u kompaniji na poziciji Software Developer
    Najnoviji utisak

    Pozitivna iskustva o kompaniji:

    Kolege jako dobre, atmosfera generalno nije losa. Iako ima stvari koji trebaju da se isprave moze se reci da je ovo osrednja kopmanija.

    Zamerke kompaniji:

  • Pozicija
    Prosečna neto zarada
    Min Max

    BI Developer
    1 plata
    550 EUR / mesečno
    550 550

    Technical Lead
    1 plata
    1800 EUR / mesečno
    1800 1800