Oglasi za posao Help Desk tehničar za knjigovodstveni program

Help Desk tehničar za knjigovodstveni program

Spectrum Data d.o.o.

Beograd

online intervju

Beograd: Mladena Mitrića 14

12.06.2024.

neto 70.000,00 - 120.000,00 RSD (mesečna plata)
Windows junior

Preduzeće Spectrum Data d.o.o. oglašava konkurs za poziciju Help Desk tehničar za knjigovodstveni program.

Opis posla:

  • Rad sa korisnicima iz kancelarije i na terenu na implementaciji i održavanju poslovno informacionog sistema Calculus i Pantheon
  • Pružanje tehničke podrške korisnicima
  • Komunikacija sa korisnicima putem e-maila, interneta, telefona i ličnim prisustvom u prostorijama korisnika
  • Konstantan rad na unapređenju, povećanju i usavršavanju svih naših usluga

Uslovi:

  • Poznavanje računovodstva
  • Obavezan visok nivo poznavanja Excel-a.
  • Visoka ili viša stručna sprema tehničkog ili ekonomskog profila
  • Dobro poznavanje poslovnih procesa i poslovne dokumentacije
  • Napredno poznavanje Windows operativnih sistema
  • Sposobnost za rad pod pritiskom i spremnost za kontinuirano usavršavanje
  • Odgovornost, komunikativnost, tačnost, ažurnost, motivisanost za konstantno učenje i usavršavanje

Prednost:

  • Iskustvo u poslovnim paketima - Calculus, PC Art, BlueSoft, Pantheon, Minimax, Mali poslovni program, Wings i sl.
  • Iskustvo u implementaciji ERP rešenja
  • Osnovno poznavanje računarskih mreža
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač
  • Poznavanje paketa BlueSoft, PC Art, Calculus, Pantheon

Nudimo Vam:

  • Stalnu obuku i dalje usavršavanje u raznim sferama IT-a
  • Mogućnost napredovanja širokog dijapazona
  • Rad u kolegijalnom, apsolutno profesionalnom i dinamičnom okruženju

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani po završetku konkursa.

Polaže se tehnički test prilikom prijema. Konkurs traje do popune radnih mesta.

Ukoliko smatrate da ste u mogućnosti da ispunite zahteve posla i ukoliko želite stabilan i dugoročan posao sa velikom
mogućnošću napredovanja pošaljite svoj CV elektronskim putem.

Preporuke se učitavaju...