IT Security inženjer (senior)

TG-SEC d.o.o.

Beograd, Omladinskih brigada 90a (Airport City)
Senior
05.11.2020.

TG-SEC d.o.o, regionalna tehnološka kompanija specijalizovana za dizajn i implementaciju naprednih cybersecurity rešenja, zbog povećanja obima posla i unutrašnje organizacije raspisuje konkurs za radno mesto:

SENIOR IT SECURITY INŽENJER SA RADNIM MESTOM U BEOGRADU – 1 IZVRŠILAC

Neophodne kvalifikacije:

  • VSS VII-1 – Diploma Elektrotehničkog fakulteta ili srodnog fakulteta;
  • Poznavanje IP mreža i mrežnih protokola (TCP/IP, Ethernet, VPN, itd.);
  • Poznavanje Microsoft tehnologija (radne stanice, serveri, Microsoft Exchange);
  • Poznavanje i rad sa različitim sigurnosnim rešenjima za mrežnu, serversku i virtuelnu infrastrukturu (NGFW, UTM, IPS,...);
  • Više od 2 godine radnog iskustva u struci na relevantnim poslovima instalacije, održavanja i podrške u IT okruženjima;
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Poželjno:

  • Iskustvo u SIEM tehnologijama;
  • Iskustvo u PKI tehnologijama;
  • Sertifikati vendora čija je delatnost security (Cisco, Juniper, Checkpoint, Fortinet, Symantec, Trend Micro, Palo Alto, Radware, F5...);
  • Sertifikati vendor neutral vezani za security (CISSP, CEH, CISM…).

Od Vas očekujemo:

  • Analitički  pristup rešavanju postavljenih zadataka, kreativnost, organizovanost i sistematičnost;
  • Visok nivo samoinicijative, samostalnosti i snalažljivosti;
  • Veštinu poslovne usmene i pisane komunikacije;
  • Motivisanost za kontinuiranim usavršavanjem i praćenjem svetskih trendova i praksi;
  • Da ste fleksibilna, komunikativna, odgovorna, samoinicijativna i timski orjentisana osoba, sposobna za rad u atmosferi izuzetne radne dinamike.

Opis posla:

  • Analiza i izrada funkcionalnih specfikacija, dizajn arhitekture sistema, instalacija i implementacija tehnoloških rešenja, razvoj svih faza sistema, testiranje i puštanje u rad sistema, održavanje, dokumentovanje i dalja nadogradnja implementiranih sistema;
  • Praćenje rada konkurencije i analiza tržišta u segmentu tehnoloških rešenja iz prethodno opisanog portfolija;
  • Razvoj i upravljanje odnosima sa ključnim klijentima kompanije i koordinacija internih aktivnosti unutar tima;
  • Razumevanje poslovnih potreba korisnika i predlaganje rešenja u domenu IT sigurnosti;
  • Praćenje kvaliteta isporučenih dobara/usluga i zadovoljstva korisnika.

Nudimo:

  • Stimulativnu zaradu i mogućnost napredovanja;
  • Rad u stručnom timu kompanije;
  • Kontinuiran transfer znanja, interne i plaćene obuke.