Konkurs je istekao.

IT System Administrator

Brongus Inc

Čačak
Junior
10.01.2021.

“Brongus, Inc.” pruža IT usluge integracije i održavanja serverskih sistema i servisa kao i daljinske podrške klijentima iz Amerike. Brongus raspisuje konkurs za poziciju: IT System Administrator.

Uslovi:

  • Znanje engleskog jezika
  • Dobre organizacione i komunikacione veštine, samostalnost i inicijativnost u rešavanju problema, optimizaciji procesa i dobro podnošenje kratkih rokova
  • Da živite u Čačku ili okolini
  • Spremnost na dalje usavršavanje
  • Poželjna visoka stručna sprema
  • Poželjno 2+ godine radnog iskustva u IT-u

Potrebno znanje iz više nabrojanih oblasti, ne svih:

  • Konfiguracija Microsoft servera, aktivnog direktorijuma, DNS-a, GPO
  • Analiza i rešavanje problema vezanih za klijent i server operativne sisteme
  • Windows Server 2016/2019, Office 365, G Suite (Google Apps)
  • VoIP sistemi (FreePBX, 3CX, Asterisk)
  • Mikrotik, Cisco
  • Powershell, SCCM, Hyper-V, SCOM, Cacti

Opis posla:

  • Javljanje na telefon, odgovaranja na email, chat konverzacija sa klijentima i kolegama
  • Telefonska/tiketing sistem/chat podrška klijentima u aplikativnom softveru
  • Upisivanje problema tiketa u tiketing sistem, eskalacija tiketa
  • Implementacija, inicijalna konfiguracija, održavanje i monitoring računara, periferija, servera, mrežne opreme i backup-a
  • Migracija postojećih platformi i sistema na nove platforme i sisteme
  • Pružanje pomoći timu za tehničku podršku po potrebi na ozbiljnijim problemima
  • Kreiranje nove i ažuriranje postojeće dokumentacije
  • Radno vreme četiri dana u nedelji je druga smena, od 14 do 23h, a jedan dan je prva smena, od 9 do 17h. Nakon godinu dana postoji mogućnosti rada 3 dana u drugoj i dva dana u prvoj smeni.

Beneficije:

  • Mogućnost da ostvarite karijeru u perspektivnoj kompaniji
  • Rad sa timom ljudi koji se bave IT-em preko 10 godina
  • Stalno usavršavanje
  • Pozitivna radna atmosfera i okruženje
  • Timski rad
  • Revizija plate svaka tri meseca
  • Plaćeni probni rad u trajanju od jednog meseca.

Ukoliko ne posedujete radno iskustvo, akcenat stavite na vaše trenutno znanje iz pomenutih oblasti.

Vaše napredovanje, u smislu finansijske kompenzacije, će zavisiti isključivo od vašeg znanja, rezultata i napredovanja u traženim oblastima kao i vašem odnosu prema poslu i ljudima. Osim finansijske kompenzacije za vaš rad, možete očekivati fleksibilnije vreme, čak i mesto obavljanja posla. Ovo prvenstveno znači da uz napredovanje možete očekivati značajno veća primanja.

Najbitniji uslovi za zaposlenje su poverenje, odnos prema poslu i spremnost za napredovanje.

Svoj CV/Resume možete poslati elektronskim putem.