IT administrator

Eurotay d.o.o.

Kraljevo, Adrani 578 a
Intermediate
02.10.2020.

Tay grupa čija je matica u Republici Turskoj uz kvalitetnu i pouzdanu uslugu širom sveta sinonim je za proizvodnju i dizajn proizvoda od teksasa za svetske brendove.

Eurotay d.o.o je ogranak Tay grupe osnovan u novembru 2017. u Kraljevu. Naša misija jeste da budemo lideri u proizvodnji proizvoda od teksasa za evropsko tržište.

Ukoliko za sebe smatrate da ste fokusirani na uspeh na poslu, brzi ste i efikasni u ispunjavanju radnih obaveza, fleksibilni ste i prilagodljivi za timski rad, težite da među poslovnim saradnicima steknete pre svega prijatelje, dobro došli ste da budete deo Eurotay tima

Neophodni uslovi:

  • Viša ili srednja stručna sprema tehničkog usmerenja
  • Iskustvo od minimum 2 godine na poziciji sistem administratora
  • Odlične analitičke i interpersonalne sposobnosti
  • Engleski jezik -  aktivni korisnik

Opis posla:

  • Projektovanje, instalacija, konfiguracija i održavanje računarskih mreža
    • Obezbeđivanje funkcionalnosti baze podataka i operativnih sistema i njihov neprekidan rad
    • Dijagnostikovanje i otklanjanje hardverskih, softverskih i mrežnih problema
    • Podešavanje i održavanje mrežnih štampača
    • Aktivno učešće u radu službe nabavke
    • Rad sa Active Directory, DHCP&DNS, Storage Systems, TCP/IP Networking Principles, Virtualization
    • Sprovođenje mera bezbednosti i kontrole IT sistema infrastrukture
    • Razvijanje, unapređenje i održavanje IT sistema i infrastrukture
    • Poželjno iskustvo sa bazama podataka (Microsoft SQL) i operacijama backup,restore, minitoring, replication
    • Poželjno iskustvo sa PaloAlto firewall tehnologijom i Mikro Tik operativnim sistemom

Nudimo Vam:

  • Dinamično radno okruženje
  • Stabilan posao
  • Odlične mogućnosti za lični razvoj i profesionalno napredovanje

Vašu biografiju možete poslati elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.