Konkurs je istekao.

IT administrator

Kit Commerce d.o.o.

Beograd, Kružni put 67, Leštane
Intermediate
16.09.2020.

Širok asortiman i vrhunska usluga čine nas prepoznatljivim na tržištu. U želji da naše proizvode i uslugu koriste oni koji teže izvrsnosti i u želji da zadržimo status kompanije koja ima značajan uticaj na trendove, razvoj i dalja kretanja na tržištu u segmentu distribucije auto-delova tražimo kandidata (1 izvršilac) u sektoru IT, u Beogradu – lokacija Leštane, na poziciji: IT administrator

Opis posla:

  • Pruža tehničku podršku (Help Desk) korisnicima IT opreme u Kompaniji i daje predloge za unapređenja
  • Servisira računarsku i mrežnu opremu u domenu svojih zaduženja
  • Dizajnira i administrira LAN i WLAN mreže
  • Instalacija OS-a, ERP-a i ostalih softverskih komponenti
  • Nabavka i evidencija IT opreme/potrošnog materijala i servisa
  • Komunicira sa tehničkom podrškom dobavljača (implementatora) softvera kao i angažovanim konsultantima

Uslovi:

  • Neophodno je prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima (minimum 1 godina)
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje servera, mreža i hardvera
  • Poželjan sertifikat iz oblasti administracije mreža
  • Poželjno iskustvo u radu sa Mikrotik / Cisco mrežnom opremom
  • Sposobnost za brzo savladavanje novih tehnologija
  • Poznavanja engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Molimo sve zainteresovane kandidate da se prijave na konkurs za navedeni oglas slanjem biografije (CV-a).

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor na osnovu selekcije CV-a.

Konkurs je istekao.

Upoznaj kompaniju Kit Commerce d.o.o.

  • Kit commerce je firma osnovana 2006. godine od strane ljudi sa višegodišnjim iskustvom u oblasti prodaje auto-delova. Naš tim je sastavljen od mladih, energičnih i uspešnih ljudi okupljenih oko istog cilja, a to je da postanemo lider na našem tržištu za uvoz, distribuciju i prodaju auto delova. Pozitivne povratne informacije od naših klijenata potvrđuju da je kompanija izgradila operativni sistem koji garantuje kvalitet usluga, visoke performanse i pouzdanost širom zemlje.

    Preduzece Kit commerce od svog osnivanja pažljivo bira svoje partnere kojih danas ima više od 2000, a dobavljači osiguravaju široku paletu izuzetno kvalitetnih proizvoda.

    Distribucija se vrši iz vlastitog magacinskog prostora sa lagera od preko 75.000 artikala, a plasira autodelove na tržištu preko vlastitih kanala distribucije (veleprodaja i 16 maloprodajnih mesta), sa više od 100 zaposlenih.

    Pogledaj profil kompanije
  • Prosečna ocena
    1.0
    na osnovu 1 recenzije
    Mogućnost napredovanja
    1.0
    Beneficije
    1.0
    Balans između karijere i privatnog života
    1.0
    Utisak o radu u kompaniji na poziciji IT saradnik
    Najnoviji utisak

    Pozitivna iskustva o kompaniji:

    Solidna plata i uvek na vreme.

    Zamerke kompaniji:

    Menadžment katastrofalan, direktori nadmeni i bezobrazni, greške se ne praštaju, pozivi i rad posle radnog vremena naravno neplaćeno. Supervizori i direktori sektora su neotesani i neobrazovani, jednom rečju pravo robovlasničko društvo u 21 veku. Privatni život nećete imati i ako volite tenziju, maltretiranje i javašluk ovo je kompanija za Vas!!!