IT sistem administrator

Industrija mesa Topola d.o.o.

Bačka Topola, Maršala Tita 3
Intermediate
24.09.2021.

OPIS POSLA:

  • pružanje podrške korisnicima u rešavanju problema informatičke prirode, intervencijom, savetom, obukom, dijagnozom i zajedničkim rešavanjem problema,
  • održavanje i administriranje računarske mreže,
  • unapređenje i održavanje poslovnih informacionih sistema (ERP),
  • posredovanje između zahteva korisnika i isporučioca ERP-a (prijem zahteva, rokovi, testiranje, organizovanje postavljanja), odgovara top menadžeru za celokupne troškove i rad službe,
  • odgovara za performanse mrežne infrastrukture,
  • odgovora za nesmetan rad opreme i aplikativnog softvera,
  • obezbeđenje redovnog i vanrednog održavanja opreme,
  • održavanje softverskih i hardverskih alata koji obezbeđuju zaštitu sistema i predlaganje opštih mera bezbednosti,
  • obezbeđivanje sigurnosti i dostupnosti podatak, izrada rezervnih kopija,
  • instalacija/deinstalacija i zamena upravljačkih programa i drugog softvera

USLOVI:

  • SSS/VŠS/VSS, svih zanimanja iz oblasti informacionih tehnologija;
  • poznavanje engleskog jezika;
  • vozačka dozvola „B“ kategorije
  • poželjno radno iskustvo u oblasti informacionih tehnologija