Konkurs je istekao.

Interactive Front-End / UX Developer

Qode Interactive d.o.o.

Beograd
Intermediate
21.02.2016.

Qode Themes je kompanija za izradu premium WordPress tema. Sa rastućim timom od 35 profesionalaca jedni smo od globalnih lidera i najprodavanijih autora na svetskom tržištu. Za više informacija posetite www.qodethemes.com.

Naš tim želimo da dopunimo sa:

Interactive Front-End / UX Developer-om

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

UX developer je front-end developer sa talentom i osećajem za kreiranje i unapredjenje User Interace-a. Pored poznavanja front-end programskih jezika i web tehnologija, UX developer poseduje istaknunt smisao za estetikom i razume interakciju između korisnika i uređaja.

S obzirom na poziciiju Qode Themes-a kao jednog od svetskih lidera u oblasti izrade WordPress templejta i tema, front-end UI i UX na samo da bi trebalo da prate, već je očekivanje korisnika i da postavljaju trendove na ovom polju. Oko 30.000 web sajtova postavljenih za nesto više od godinu dana na našoj platformi, ubrzan rast, a istovremeno i velika konkurencija u ovoj oblasti, nalažu potrebu za najkvalitetnijim interaktivnim rešenjima.

Ukoliko imate želju za praktičnom primenom i realizacijom inovativnih ideja, sebe smatrate timskim igračem, talentovani ste, motivisani i posedujete želju za učenjem i napredovanjem u skladu sa najmodernijim tehnologijama uz konstantni sistem nagrađivanja, biće nam zadovoljstvo da postanete deo našeg rastućeg tima.

Uslovi i potrebne veštine:

  • Odlično znanje XHTML, HTML5, CSS2, CSS3, Photoshop
  • Poznavanje JavaScript / jQuery
  • Visok nivo razumevanja HCI (Human-Computer Interaction) i UX
  • Ostro oko za detalje i konzistencija
  • Praćenje svetskih trendova u interaktivnom front-end programiranju
  • Poznavanje grafičkog dizajna nije uslov, ali osećaj za dizajn jeste prednost

Nudimo:

  • Stalno radno mesto
  • Priliku da radite na projektima koji postavljaju globalne standarde u industriji tema i templejta
  • Stručno usavršavanje na najaktuelnijim Web tehnologijama
  • Prijatnu radnu atmosferu i odlične uslove za rad u skladu sa IT globalnim standardima
  • Mogućnost stalnog napredovanja

Rok za konkurisanje: 21.02.2016.

Oglas više nije aktivan. Promeni kriterijume pretrage ili pogledaj slične oglase.

Posao Software Developer / Programmer / Engineer, Beograd (133 oglasa)

Sortiranje:

Go Tech Lead

ONLINE INTERVJU

EPTI

Remote
17.06.2021

Softverski inženjer - junior

Logeecom

Beograd
24.06.2021