Konkurs je istekao.

Junior inženjer za Microsoft Cloud tehnologije

Coming - Computer Engineering d.o.o.

Beograd
Junior
22.10.2020.
Online intervju

Zbog rasta kompanije i povećanja obima posla Coming – Computer Engineering d.o.o. sa sedištem u Beogradu raspisuje konkurs za poziciju: Junior inženjer za Microsoft Cloud tehnologije

Opis posla:

  • Pružanje usluga dizajna, implementacije i podrške za korisnike na on-premise i cloud platformama u domenu Microsoft tehnologija
  • Učešće u projektima migracije novih korisnika na Microsoft Azure
  • Rad sa Microsoft Cloud Based tehnologijama (Exchange Online, Teams, Office365)
  • Administracija i održavanje sledećih tehnologija u internoj infrastrukturi i kod naših korisnika :
    • Hyper-V
    • Active Directory
    • Microsoft Exchange
    • SCCM
    • Microsoft SQL Server
  • Rad sa DevOps alatima za automatizaciju i infrastrukturu kao kod
  • Tehnička podrška sektoru prodaje kroz učešće u pre-sales aktivnostima

Uslovi:

  • Student završne godine, diplomirani inženjer ili master inženjer elektrotehnike i računarstva
  • Znanje engleskog jezika
  • Visok stepen komunikativnosti
  • Sposobnost brzog učenja i spoznavanje novih i kompleksnih sistema
  • Proaktivnost, inicijativa i samostalnost u rešavanju problema
  • Sposobnost rada u timu, uspostavljanje dobre saradnje sa kolegama
  • Profesionalnost i poštovanje procedura
  • Posvećenost poslu i spremnost na konstantno usavršavanje

Prednosti:

  • Posedovanje IT sertifikata
  • Poznavanje virtuelizacionih platformi (VMware, Hyper-V, Xen, KVM)
  • Poznavanje javnih cloud platformi (AWS, Azure, Google Cloud Platform)
  • Poznavanje Windows i Linux operativnih sistema
  • Poznavanje TCP/IP mrežnih principa
  • Poznavanje scripting jezika (Powershell, bash) i IaC alata (Terraform, Ansible)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Zauzvrat nudimo:

  • Stalan, zanimljiv i dinamičan posao
  • Podršku jakog inženjerskog tima usmerenog ka razvoju IT sistema i unapređenju poslovanja svojih klijenata
  • Delegiranog mentora tokom početnog perioda
  • Rad sa rešenjima vodećih svetskih IT kompanija
  • Priliku za stalno stručno usavršavanje i napredovanje kroz projekte, treninge i konferencije u zemlji i inostranstvu
  • Klizno radno vreme, organizovane nedeljne sportske aktivnosti, privatno zdravstveno osiguranje, sistem bonusnog nagrađivanja i druge pogodnosti za zaposlene

Molimo Vas da biografije sa fotografijom šaljete isključivo elektronskim putem.

Razgovori sa kandidatima biće obavljeni daljinski, korišćenjem softverskih alata za kolaboraciju.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Upoznaj kompaniju Coming - Computer Engineering d.o.o.

  • Kompanija COMING - Computer Engineering d.o.o. osnovana je 1991. godine sa ciljem da kreira, razvija, implementira, prodaje i pruža usluge podrške IT sistema, kako bi izašla u susret potrebama i zahtevima klijenata i tržišta. COMING danas ima 31 zaposlenog među kojima su većina inženjeri elektrotehnike, sertifikovani predavači, kao i vrsni tehničari.

    Naše ciljno tržište su pretežno industrijski, javni, državni, finansijski sektor i svi oni koji imaju potrebu za infrastrukturnim projektima. Kompanija obezbeđuje vrhunska rešenja za poslovne sisteme, obuku IT osoblja za klijente, kompletnu instalaciju i sveobuhvatnu podršku.

    U skladu sa definisanim projektom, kreiranim od strane klijenta ili našeg stručnog tima, COMING preuzima potpunu odgovornost za implementaciju projekta, sve dok se kompletan operativni sistem ne stavi u službu krajnjeg korisnika i izvrši neophodna obuka.

    Pogledaj profil kompanije
  • Pozicija
    Prosečna neto zarada
    Min Max

    Software Developer
    1 plata
    600 EUR / mesečno
    600 600

    IT Help Desk / Support
    1 plata
    350 EUR / mesečno
    350 350