Komercijalno-administrativni referent

Voxellab d.o.o.

Beograd, Makedonska 5
21.05.2021.

Voxellab je kompanija fokusirana na vrhunska dostignuća iz oblasti 3D tehnologija i lider u primeni novih tehnologija. Tehnička opremljenost uređajima za 3D štampu, aditivnu proizvodnju i 3D skeniranje poslednje generacije nas čini jedinstvenim u regionu. Voxellab je i zastupnik vodećih proizvođača opreme, softvera i materijala iz ovih oblasti.

Opis posla:

  • Izrada predračuna, računa, kalkulacija, nivelacija, prijemnica i otpremnica u veleprodaji i maloprodaji
  • Obrada porudžbina klijenata u maloprodaji i veleprodaji i administrativna podrška sektoru prodaje
  • Saradnja sa kurirskim službama (najavljivanje pošiljaka, slanje i prijem)
  • Dnevno praćenje, ažuriranje i arhiviranje dokumentacije firme
  • Korporativna korespondencija - usmena i pismena (telefon, e-mail, pisma...)
  • Vođenje dokumentacije i saradnja sa knjigovodstvenim sektorom
  • Ostali zadaci po nalogu pretpostavljenog

Uslovi:

  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema ekonomskog usmerenja
  • Minimum dve godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Poznavanje poslovne dokumentacije i osnova poslovne korespondencije
  • Poznavanje rada na računaru i programa za vođenje knjiga
  • Odlično poznavanje rada u MS Office paketu (Excel, Word, Outlook)
  • Dobro znanje engleskog jezika
  • Dobre organizacione sposobnosti, komunikativnost i prilagodljivost
  • Analitičnost, sistematičnost i odgovornost
  • Samostalnost i proaktivnost u rešavanju problema
  • Poželjno poznavanje Biznisoft programskog paketa

Nudimo:

  • Radni odnos na neodređeno
  • Stručne obuke i edukacije
  • Mogućnost napredovanja
  • Bonusi za posebne poslovne rezultate

Upoznaj kompaniju Voxellab d.o.o.

  • Voxellab je firma koja se bavi upotrebom, primenom i razvojem novih tehnologija. Fokusirani smo na vrhunska dostignuća iz oblasti 3D tehnologije, uključujući aditivnu 3D štampu3D skeniranje3D modeliranje i softverski razvoj. Naš cilj je da napravimo 3D revoluciju u Srbiji, čineći ove tehnologije budućnosti pristupačne svima.