Konkurs je istekao.

Network / System Administrator

Teledot d.o.o.

Beograd
20.11.2015.

Teledot d.o.o
Internet Service Provider
Raspisuje konkurs za poziciju

 Mesto zaposlenja: Beograd

Opis poslova:

  • Poznavanje wireless tehnologije (UBNT, mikrotik) konfiguracija mikrotika (eoip, pppoe, vpn)
  • Održavanje servera i kontrola popunjenosti kapaciteta
  • Konfigurisanje servera i baznih stanica
  • Rad u mešovitim Linux, Windows mrežama, VM Ware virtualizacija
  • Administracija baze podataka, web, proxy, mail, DNS, cPanel, Radius
  • Projektovanje LAN i WAN mreža
  • Konfiguracija Hotspotova
  • Rad sa postojećim i novim korisnicima
  • Učestvovanje u realizaciji i promociji novih usluga
  • Dnevno izveštavanje o aktivnostima i rezultatima
  • Pasivna dežurstva
  • Tehnička podrška 1,2 nivo

Uslovi za kvalifikaciju:

  • Preduslov: Odlično poznavanje svih gore navedenih tehnologija, naročito mikrotika
  • Komunikativnost, energičnost i spremnost na preuzimanje inicijative
  • Lojalnost, motivisanost i sposobnost preuzimanja i delegiranja odgovornosti
  • Sposobnost samostalnog i timskog rada
  • Vozačka dozvola (B) (poželjno lični auto) i regulisana vojna obaveza
  • Spremnost na fleksibilno radno vreme

Nudimo Vam:

  • Stalni radni odnos nakon ugovora na određeno od 3 meseca
  • Ambiciozan plan daljeg razvoja firme koji će dobrim delom zavisiti od Vašeg učinka

Prednost kandidatima sa zvanjem dip.ing Informatike/ETF/FON ili sa višom poslovnom i min. 2 godine radnog iskustva. Poznavanje, MCSA, MCSE takođe prednost.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

CV poslati elektronskim putem do 20.11.2015..

Kneza Višeslava 70a
11000 Beograd

Upoznaj kompaniju Teledot d.o.o.

  • Cilj TeledotNET tima je da ponudi kvalitetne Internet i Wireless usluge. Članovi našeg tima su proveli izvesno vreme u inostranstvu gde su imali prilike da se upoznaju sa sistemom poslovanja na tržištu Zapadne Evrope kao i sa poštovanjem prema poslu i klijentima.

    Pogledaj profil kompanije
  • Prosečna ocena
    5.0
    na osnovu 2 recenzije
    Mogućnost napredovanja
    4.5
    Beneficije
    4.0
    Balans između karijere i privatnog života
    3.5
    Utisak o radu u kompaniji na poziciji Mrežni Inženjer
    Najnoviji utisak

    Pozitivna iskustva o kompaniji:

    Sticanje znanja iz oblasti wifi tehnologija, mrežnih protokola, poslovnih mreža srednjih i većih preduzeća, video-nadzora...

    Zamerke kompaniji:

    Malo veće ulaganje u opremu.