Konkurs je istekao.

Oracle PLSQL Programer

Energosoft ITSS

Novi Sad
Intermediate
05.12.2019.

Energosoft ITSS Novi Sad, preduzeće informatičkog inženjeringa koje se bavi projektovanjem i izradom informacionih sistema i telekomunikacionih mreža, isporukom aktivne i pasivne mrežne opreme, obukom i konsultantskim uslugama, raspisuje konkurs za radno mesto:

Novi Sad

Opis posla:

  • Razvoj novih aplikacija i unapređenje postojećih sistema i funkcionalnosti
  • Integracija aplikacija sa kompanijskim sistemima
  • Rad sa velikim sistemima i korisnicima

Neophodni uslovi:

  • Poznavanje relacionih baza podataka ORACLE, MYSQL, POSTGRESQL, poznavanje rada sa upitima i bazama podataka
  • Neophodno je iskustvo u radu sa ORACLE razvojnim alatima: ORACLE Forms, ORACLE Reports, PL/SQL i SQL-a
  • Poželjno je posedovanje univerzitetske diplome ili diplome visoke škole iz oblasti informatike ili sličnog obrazovnog profila (PMF, FON, FTN, ETF)

Zaposlenima nudimo:

  • Konkurentnu zaradu
  • Mogućnost za dokazivanje i brzo napredovanje, u okruženju koje se brzo razvija i proširuje u IT tehnologijama
  • Stručno usavršavanje

Rok za konkurisanje: 05.12.2019.