Konkurs je istekao.

SAP CO Consultant

Prointer IT Solutions and Services

Beograd
28.04.2016.

Kompanija Prointer IT Solution & Services je regionalni sistem integrator, osnovana 1999. godine. Za veoma kratko vreme postala je vodeća kompanija na polju informacionih tehnologija. Kompanija se primarno bavi implementacijom kompletnih IT rešenja, sistem integracijom, optimizacijom poslovne štampe, IT konsultantskim uslugama. Imamo partnerske odnose sa vodećim IT kompanijama u svetu kao što su SAP, Oracle, Microsoft, EMC, HP, Cisco i sl. Naši klijenti su najveće domaće kompanije, državna administracija i javna uprava.

Vizija Prointer ITSS je da bude savremeno organizovana, inovativna kompanija, koja će ulaganjem u znanje zaposlenih i stalnim podizanjem kvaliteta implementacije preuzeti lidersku ulogu u oblasti informaciono-komunikacionih tehnologija.

Zbog povećanog obima posla u Beogradu, raspisujemo konkurs za poziciju:

Lokacija: Beograd

Potrebne kompetencije

  • Visoka stručna sprema
  • Minimum dve godine iskustva rada u CO modulu
  • Obavezno posedovanje odgovarajućeg SAP sertifikata
  • Napredno poznavanje engleskog jezika
  • Razvijene komunikativne veštine
  • Samoinicijativnost u radu i snalažljivost
  • Preciznost, pedantnost i odgovornost
  • Želja za učenjem i napredovanjem
  • Timski duh

Opis posla:

  • Implementacija SAP rešenja kroz aktivno učešće u različitim projektima
  • Podrška SAP ključnim korisnicima
  • Savetovanje i konsultantske usluge ključnim korisnicima u projektu
  • Dokumentovanje poslovnih procesa i njihove implementacije u SAP-u
  • Odgovornost za funkcionisanje SAP-a u skladu sa zahtevima korisnika
  • Specificiranje, analiza i formulisanje zahteva korisnika za implementaciju u SAP-u
  • Izrada uputstva za korisnike SAP-a
  • Samostalno pripremanje, izvođenje prezentacija i obuka
  • Izveštavanje o svim aktivnostima

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost da napredujete i usavršavate se u okruženju koje se neprestalno razvija
  •  Mogućnost da ostvarite karijeru u trenutno najperspektivnijoj poslovnoj oblasti – IT industriji
  •  Dinamičan posao u profesionalnom okruženju
  •  Rad na savremenim tehnologijama

Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži krug selekcije. Sve pristigle biografije će biti razmatrane u punoj poverljivosti.

 Rok za konkurisanje: 28.04.2016.

Konkurs je istekao.

Upoznaj kompaniju Prointer IT Solutions and Services

  • Prointer IT Solutions & Services je osnovana 1999. godine. Za veoma kratko vreme postala je vodeća kompanija na polju Informacionih Tehnologija. Kompanija se primarno bavi implementacijom kompletnih IT rešenja, sistem integracijom, optimizacijom poslovne štampe, IT konsultantskim uslugama. Imamo partnerske odnose sa vodećim IT kompanijama u svetu. Naši klijenti su najveće domaće industrijske i komercijalne kompanije, državna administracija i javna uprava.

    PROINTER IT je posvećen pružanju servisa u oblasti informacionih tehnologija kako bi svojim klijentima omogućio da na najbolji način iskoriste prednosti vodećih rešenja današnjice i na taj način unaprede svoje poslovanje. Brzi napredak tehnologije je pokretač dramatičnih promena u načinu funkcionisanja društva kao i načinu poslovanja. Svaki novi napredak pokreće talase promena koje preplavljuju poslovni svet. PROINTER IT zasniva partnerski odnos sa svojim klijentima kako bi, koristeći moć vodećih tehnologija današnjice, na talasima promena zakoračili u uspešniju budućnost.

    PROINTER IT pruža rešenja koja se baziraju na tehnologiji koja omogućava rešavanje najaktuelnijih poslovnih problema današnjice u najzahtevnijim i ključnim oblastima poslovanja: praćenje poslovnih odnosa sa klijentima i aplikacije finansijskog menadžmenta. Od samih početaka PROINTER IT prate uspesi na polju dizajna, razvoja i primene visoko pouzdanih, sigurnih i fleksibilnih poslovnih sistema. Naši stručni programerski i konsultantski timovi iz infrastrukturnih, aplikativnih i poslovnih oblasti skoncentrisani su na rešenja prilagođena i razvijena u partnerskom odnosu sa našim klijentima.

    Pogledaj profil kompanije
  • Prosečna ocena
    3.0
    na osnovu 1 recenzije
    Mogućnost napredovanja
    3.0
    Beneficije
    2.0
    Balans između karijere i privatnog života
    4.0
    Utisak o radu u kompaniji na poziciji IT Konsultat
    Najnoviji utisak

    Pozitivna iskustva o kompaniji:

    - Dobri uslovi za Juniore, početnike, istima se pruža šansa za rad na dobrim projektima, kao i mogućnost rada na izradi raznih ERP rešenja.

    Zamerke kompaniji:

    - Loši uslovi za rad (računar, nameštaj, kancelarije..) - Konstantna kašnjenja u isplati zarada - Loša prioritizacija resursa na projektima od strane rukovodstva.