Konkurs je istekao.

Serviser računara

2D Soft d.o.o.

Novi Sad
16.11.2019.

2D Soft se bavi razvojem poslovnih aplikacija, informacionih sistema i inženjeringom softverskih proizvoda. Trenutno smo jedna od vodećih kompanija u regionu u oblasti pružanja IT usluga i softverskih rešenja za hotelijerstvo i ugostiteljstvo i najpoznatiji smo po svojim proizvodima Garson i Hotelier. Pored ove oblasti razvijamo i informacione sisteme za medicinu i ERP, ali se bavimo i razvojem posebnih specifičnih rešenja za naše klijente.

Potreban nam je:

Mesto rada: Novi Sad

Opšti uslovi:

  • Minimum SSS, prednost elektrotehničkog ili računarskog usmerenja
  • Dobro poznavanje hardvera, softvera, i računarskih komponenti
  • Napredno poznavanje Windows i Android OS-ova
  • Poželjno dobro poznavanje računarskih mreža
  • Ažurnost pri administraciji
  • Komunikativan, odgovoran, savestan
  • B kategorija, aktivan vozač
  • Srednji nivo engleskog jezika
  • Prednost imaju kandidati koji imaju prethodnog iskustva i sa servisiranjem fiskalnih uređaja

Opis posla:

  • Popravka računara, instalacije i servisiranje opreme
  • Komunikacija sa korisnicima, direktan rad sa strankama
  • Evidencija i administracija servisiranih uređaja
  • Prijem i otprema rezervnih delova
  • Po potrebi izlazak na teren

Prijave sa biografijom (CV) slati elektronskim putem.

Na razgovor ćemo pozvati kandidate koji uđu u uži izbor

Rok za konkurisanje: 16.11.2019.

Konkurs je istekao.

Upoznaj kompaniju 2D Soft d.o.o.

  • 2D Soft je kompanija za razvoj softverskih rešenja i informacionih sistema.

    Najpoznatiji su po svojim proizvodima Garson POS i Hotelier, informacionim sistemima za ugostiteljstvo i hotelijerstvo. Oba sistema razvijaju duži niz godina u saradnji sa stručnjacima iz HoReCa industrije, a trenutno njihove sisteme koristi više od 1000 ugostiteljskih objekata u Srbiji, Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini. Sabilan softver, veliki broj korisnika, organizovana tehnička podrška i razvijena partnerska mreža čine ih jednim od vodećih proizvođača softvera za hotelijerstvo i ugostiteljstvo na tržištu regiona.

    Osim za HoReCa sektor, razvijaju i informacione sisteme za medicinu (Helix EMR i Asistent) kao i specijalizovana softverska rešenja.

    Kompanija 2D Soft je osnovana 2002. godine sa ciljem da doprinese razvoju kvalitetnijeg softvera na našem tržištu. Danas zapošljavaju 25 IT eksperata u kancelarijama u Beogradu i Novom Sadu.

    Pogledaj profil kompanije
  • Prosečna ocena
    5.0
    na osnovu 2 recenzije
    Mogućnost napredovanja
    4.5
    Beneficije
    4.0
    Balans između karijere i privatnog života
    5.0
    Utisak o radu u kompaniji na poziciji Programer
    Najnoviji utisak

    Pozitivna iskustva o kompaniji:

    Rad u profesionalnom timu gde se uvek može nešto novo naučiti. Opuštena radna atmosfera prilagođena programerima. Interesantni projekti.

    Zamerke kompaniji:

    Tada, kada sam radio, je problem bio u prostoru koji je bio mračan i teže se zagrevao zimi. Pošto se firma preselila onda ovo više ne važi. Nedostatak beneficija (privatno osiguranje, klopa, voće).

  • Pozicija
    Prosečna neto zarada
    Min Max

    IT Technician
    1 plata
    650 EUR / mesečno
    650 650

    Software Developer
    1 plata
    1150 EUR / mesečno
    1150 1150