Job listing has expired.

System Administrator

Don Don (Tvojih pet minuta)

Beograd, Bulevar Zorana Djindica 144b
Intermediate
17.12.2020.

DONDON je vodeća internacionalna kompanija u oblasti pekarstva u regionu i posluje u Sloveniji, Srbiji, Hrvatskoj, Bugarskoj, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, a u planu su dalja širenja na strana tržišta. Da bi opravdali poverenje naših potrošača, redovno pratimo svetske trendove, koji nam koriste kao inspiracija u razvoju novih proizvoda i usluga. Naši proizvodi poznati su pod robnim markama TVOJIH 5 MINUTA i NAŠE ZRNO.

Pored 2 mlina u Feketiću i Zrenjaninu, kompanija raspolaže i proizvodnim pogonima u sledećim gradovima: Pudarci I Jakovo kod Beograda,  Subotica, Zrenjanin,  Leskovac,  Kraljevo,  Kragujevac, Paraćin, ŽITOPEK Niš, Velika  Plana, Zaječar, HLEB Novi Sad.

Mi konstantno ulažemo u naše objekte i najsavremenijom opremom, kao i inovativnim pristupom držimo korak sa svetskim proizvođačima.

Mi našim zaposlenima nudimo edukaciju, mogućnost profesionalnog napredovanja u okviru sistema Don Don kao i upoznavanje sa vodećim i inovativnim svetskim trendovima rada u prehrambenoj industriji.

U cilju dalje ekspanzije našeg poslovanja i potreba za proširivanjem našeg tima tražimo motivisanog i dinamičnog kandidata za poziciju: Sistem administrator

Zaduženja:

  • Nadgledanje IT sistema
  • Kontinualan rad na nadogradnji IT sistema
  • Kreiranje i realizacija sigurnosnih procedura u IT mreži
  • Praćenje aktuelnih trendova i predlaganje implementacije novih tehnoloških rešenja u IT
  • Pronalaženje i otklanjanje kvarova na mreži, softveru ili hardverskim konfiguracijama
  • Komunikacija sa serviserima i dobavljačima opreme
  • Ažuriranje sistema zaposlenih i kompjutera na kojima rade
  • Nabavka i evidencija IT opreme/potrošnog materijala
  • Konfigurisanje, montaža i održavanje POS sistema

Uslovi:

  • Sposobnost dijagnoze kvara i intervencija za popravku mreže i sistema
  • Iskustvo u administriranju SQL servera
  • Poželjno znanje SQL jezika
  • Poznavanje virtualizacije i backup alata (VMware, Veeam)
  • Lična organizacija rada i donošenje odluka u radu
  • Samostalnost u rešavanju operativnih zadataka i upravljanje vremenom
  • Komunikativnost, analitičnost i fleksibilnost u radu
  • Prednost: MCP, MCSA Windows Server sertifikacije
  • Administracija domen kontrolera
  • VSS ili VS – minimum VI stepen stručne spreme

Mi nudimo rad u liderskoj kompaniji u ekspanziji na tržištu uz odlične uslove rada.

Unapred zahvaljujemo kandidatima na interesovanju za zaposlenje u našoj kompaniji. Biće kontaktirani samo kandidati koji su ušli u uži krug selekcije.

Upoznaj kompaniju Don Don (Tvojih pet minuta)

  • Kompanija Don Don je internacionalna kompanija i lider u oblasti pekarstva u regionu i posluje u Sloveniji, Srbiji, Hrvatskoj, Bugarskoj, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, a u planu su dalja širenja na strana tržišta.

    Da bi opravdali poverenje potrošača, redovno prate svetske trendove, koji im koriste kao inspiracija u razvoju novih proizvoda i usluga. Njihovi proizvodi poznati su pod robnim markama TVOJIH 5 MINUTA i NAŠE ZRNO. Pored 2 mlina u Feketiću i Zrenjaninu, kompanija raspolaže i sledećim proizvodnim pogonima „PDM” u Pudarcima kod Beograda, „FIDELINKA“ Subotica, „ŽITOPRODUKT” Zrenjanin, „MS PEKARA” Jakovo, „ZLATNI PEK” Leskovac, „PEKARSTVO“ u Kraljevu, ŽITOPRODUKT,Kragujevac,“IZVOR“ Paracin ŽITOPEK, Niš, Pogon u Velikoj Plani.