Konkurs je istekao.

Tehničar IT sistema

Via Log d.o.o.

Beograd, Tetovska 41
Intermediate
11.09.2020.

Opis posla:

  • Pružanje tehničke podrške krajnjim korisnicima iz oblasti IT i security rešenja
  • Isporuka, instalacija, ugradnja, podešavanje i puštanje u rad uređaja, opreme i proizvoda
  • Provera kvaliteta izvršene usluge i ispravnosti uređaja i opreme
  • Uredno vođenje dokumentacije iz oblasti delokruga Odeljenja
  • Planiranje i realizacija unapređenja sistema i opreme korisnika
  • Edukacija korisnika za korišćenje proizvoda i usluga iz oblasti delatnosti preduzeća
  • Ostali poslovi po nalogu Direktora.

Od kandidata očekujemo:

  • Savesnost i pedantnost
  • Sposobnost brzog uočavanja, reagovanja i dijagnostikovanja problema
  • Dobra koordinacija i sposobnost rada u timu
  • Napredno poznavanje mrežnog okruženja, windows i linux OS, hardvera (server, worksation...), mrežne opreme i komunikacionih sistema (router, switch, firewall...)
  • Engleski jezik
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Zaposlenima nudimo:

  • Pozitivno radno okruženje
  • Odlične uslove rada
  • Mogućnost napretka i profesionalnog razvoja.