Konkurs je istekao.

Test inženjer

Quiddita d.o.o.

Beograd
Junior
05.10.2019.

Quiddita d.o.o. Beograd je kompanija specijalizovana za razvoj, implementaciju i konsalting poslovnih informacionih sistema i rešenja.

Zbog povećanja obima posla potrebni su nam novi kadrovi na poziciji:

Beograd

Ukoliko ste sistematični, ozbiljni, vredni, spremni da brzo učite i posedujete visok stepen profesionalne i organizacione sposobnosti i odgovornosti, ukoliko Vas krase analitičnost, preciznost i ako ste usmereni na detalje i orijentisani ka rezultatu, biće nam drago da takvu osobu primimo u naš tim.

Opis posla:

  • testiranje softvera iz različitih oblasti
  • kreiranje test case-ova i pisanje testne dokumentacije
  • kreiranje automatskih testova
  • pisanje test script-ova
  • sprovođenje testiranja u skladu sa planom testiranja
  • izveštavanje o rezultatima sprovedenog testiranja
  • registrovanje uočenih grešaka i problema u sistemu za evidentiranje i praćenje grešaka
  • održavanje QA okruženja

Uslovi:

  • iskustvo u radu u oblasti testiranja i QA od najmanje godinu dana
  • poštovanje procedura, odgovornost, sistematičnost, dobre analitičke i organizacione sposobnosti
  • samostalnost u rešavanju problema
  • komunikativnost i sposobnost rada u timu
  • aktivno znanje engleskog jezika (sposobnost govorne i pisane komunikacije sa klijentima)

Prednost:

  • fakultetska diploma (ili apsolvent) IT usmerenja
  • znanje nekog od alata za automatsko testiranje softvera je velika prednost

Nudimo:

  • zanimljiv i dinamičan posao
  • rad u mladom, ambicioznom, kreativnom i opuštenom okruženju
  • mogućnost ličnog i stručnog usavršavanja u dinamičnom i uspešnom preduzeću
  • rešavanje realnih problema na zanimljivim projektima sa klijentima širom sveta
  • dodatna obučavanja

Prijave sa kratkom biografijom pošaljite putem elektronske pošte.

Rok za konkurisanje: 05.10.2019.

Konkurs je istekao.

Upoznaj kompaniju Quiddita d.o.o.

  • Quiddita d.o.o. je kompanija osnovana 2007. godine u Beogradu, kao deo Agencije za softver i konsalting Quiddita. U početku, poslovni fokus kompanije bile su informacione tehnologije. Uskoro je kompanija proširila svoj biznis, tako da danas ima dva sektora - odeljenje za informacione tehnologije i odeljenje za inženjering. Quiddita ima uspešnu saradnju sa velikim brojem kompanija iz Srbije i inostranstva.

    Pogledaj profil kompanije
  • Prosečna ocena
    4.0
    na osnovu 3 recenzije
    Mogućnost napredovanja
    4.3
    Beneficije
    3.0
    Balans između karijere i privatnog života
    4.0
    Utisak o radu u kompaniji na poziciji Developer
    Najnoviji utisak

    Pozitivna iskustva o kompaniji:

    - Za početnike da steknu iskustvo - Osim prethodnog nemam pozitivnih utisaka, a za negativne mi je bilo malo 500 karaktera, ako niste početnik izbegavajte ovu kompaniju

    Zamerke kompaniji:

    - Na raspolaganju kompaniji 24/7 (radićete često i na odmoru) - Prekovremeni rad koji naravno nije plaćen - Plate su dosta niže nego u ostalim kompanijama - Plate su na sivo - veći deo na ruke - Ništa od benefita - Način funkcionisanja kompanije gde se uzimaju ljudi koji su tek izašli sa ETFa, kad shvate gde su došli uglavnom svi daju otkaz i onda sve ide u krug - Direktor koji na kartu sile i emocionalne manipulacije vrši pritisak - Kolega koji je direktorova desna ruka, prenosi sve direktoru