Oglasi za posao Web prodavac

Web prodavac

Games d.o.o.

Beograd

25.05.2024.

Oglas dostupan i osobama sa invaliditetom
junior

Mi smo firma GameS, osnovana 2007. godine u Beogradu i bavimo se prodajom igara, konzola i prateće igračke opreme. Naša vizija je da svakodnevno usrećujemo gejmere širom Srbije, Crne Gore i regiona. Naš cilj je da zadržimo vodeću poziciju u gejming industriji na ovim prostorima, te nam je potrebna tvoja pomoć.

Otvaramo poziciju Web prodavca i od tebe očekujemo da si:

  • Komunikativan kao Nathan Drake - razgovori sa mamama o gejmingu znaju da budu veoma napeti
  • Odgovoran i precizan kao NPC u video igrama
  • MS Office paket ne šalješ kurirskom službom već ga sa lakoćom koristiš na „very hard difficulty“
  • Završio minimum Hogwarts, srednji stručni Griffindor
  • Pratiš uputstva Boss-a i brzo prelaziš na sledeći level
  • Brže se snalaziš na računaru, nego što ukucaš AEZAKMI u GTA San Andreas-u
  • Poznaješ engleski jezik bolje od Groota
  • U WEB i marketing timu si kao Tony Stark-u Arc Reactor

A da budemo i ozbiljni – uslovi su:

  • Završena srednja škola ili više
  • Komunikativnost – svakodnevno ćete pričati i uživo i na CHAT aplikacijama sa klijentom i ovo Vam mora biti „u krvi“
  • Poželjno poznavanje programa za obradu slika
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Slepo kucanje je poželjno (ne i neophodno)
  • Visok nivo odgovornosti, organizovanosti i sposobnosti multitasking-a
  • Poželjno je da je kandidat dobar prodavac
  • Blagu prednost imaju kandidati koji su već radili na NB Šop platformi

Opis posla:

  • Obrada porudžbina
  • Odgovaranje na poruke kupaca
  • Komunikacija sa kupcima – telefonski i putem CHATa: Pružanje brze i efikasne podrške
  • Rešavanje reklamacija, praćenje isporuka i povrata pošiljki
  • Redovno ažuriranje sajta
  • SEO optimizacija

Ako želiš da se razvijaš u najbrže rastućoj industriji u svetu, pošalji svoj CV i motivaciono pismo elektronskim putem i možda baš ti postaneš novi član GameS Avengers-a.

Preporuke se učitavaju...