Konkurs je istekao.

Web/Marketing dizajner

Fruške terme - Hotel Premier Aqua i Etno kompleks Vrdnička kula

Vrdnik
Intermediate
28.07.2019.

„Fruške terme“ predstavljaju prvi luksuzni hotelski kompleks u Srbiji koji objedinjuje devet termalnih bazena, konferencijske sale, SPA&Wellnes Centar, restoran i dvesta smeštajnih jedinica. Zbog formiranja tima u novom objektu potreban nam je:

Vrdnik

Uslovi:

  • Tehničko obrazovanje u oblasti informacionih tehnologija ili informatike
  • Najmanje 2 godine relevantnog radnog iskustva
  • Poznavanje mrežnih i PC operativnih sistema
  • Pisanje HTML5 i CSS3 koda
  • Poznavanje JavaScript-a
  • Realizacija strategije, planiranje i budžetiranje, kao i realizacija marketinških aktivnosti u domenu digitalnog marketinga
  • SEO optimizacija i google analitika
  • Poželjno je poznavanje rada u Adobe Illustrator ili nekog sličnog vektorskog programa, PhotoShop ili nekog sličnog programa za obradu slike

Osnovna zaduženja:

  • Održavanje i rešavanje problema hardvera, softvera i perifernih uređaja za krajnje korisnike (za grupe)
  • Brine o funkcionisanju sistema za elektronsko evidentiranje dolazaka na posao zaposlenih
  • Brine o sistemu video nadzora
  • Postavljanje banner-a, reklama, pop up-ova i slično

Nudimo:

  • Obezbeđen prevoz Novi Sad - Vrdnik - Novi Sad
  • Obezbeđen obrok
  • Redovna primanja
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Rad u prijatnom ambijentu i pozitivnoj timskoj atmosferi

Šta nudimo našim zaposlenima?

Zalažemo se za timski rad, lični i profesionalni razvoj, harmonične odnose unutar kolektiva i negujemo optimizam i vedru atmosferu na poslu. Ističemo se kao vodeća kompanija u hotelijerstvu. Ponosni smo na naše uspehe, pre svega na lojalne goste koje smo stekli i na visok kvalitet usluge koji im pružamo. Za to su zaslužni upravo naši zaposleni, te ih nagrađujemo za njihov doprinos uspehu kompanije. Zaposleni predstavljaju ogledalo i dušu objekta u kojem se nalaze, zbog čega zajedničkim timskim radom kreiramo atmosferu koja je prijatna za rad i koja nam je donela titulu omiljenog mesta za odmor naših gostiju.

Zbog velikog broja prijava bićemo u prilici da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 28.07.2019.