Konkurs je istekao.

Menadžer podrške softverskih rešenja

Koving d.o.o.

Beograd
Intermediate
17.06.2021.

Kompanija Koving je 30 godina regionalni lider u oblasti sistema slabe i jake struje sa 10.000 referenci i partnerstvom sa preko 40 svetskih proizvođača. Jedan segment poslovanja su softverska rešenja, koji dugi niz godina uspešno implementiramo kod klijenata. Zbog proširenja obima poslova pozivamo vas da se priključite našem timu. Nudimo odlično mesto za rad i stručno usavršavanje kao i sjajna primanja i bonuse.

Potrebne kvalifikacije:

  • FON ili elektrotehnički fakultet
  • Radno iskustvo minimum 3 godine u IT industriji u oblasti softverskih rešenja
  • Poznavanje osnovnih principa rada web-based aplikacija, SQL baza podataka, TCP/IP
  • Poznavanje Linux i Windows operativnih sistema
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Dobra poslovna komunikacija
  • Odlično poznavanje MS Office paketa

Od vas očekujemo:

  • Da ste fleksibilna,komunikativna, odgovorna, samoinicijativna i timski orijentisana osoba, sposobna za rad u atmosferi izuzetne radne dinamike
  • Sposobnost planiranja, samostalnog organizovanja
  • Da budete posvećeni i lojalni

Glavna zaduženja:

  • Upravljanje implementacijom softvera kod novih klijenata
  • Održavanje i monitoring softvera kod postojećih klijenata
  • Podrška prodaji sa aspekta tehničkih mogućnosti
  • Podrška prilikom puštanja u rad sistema
  • Stalna komunikacija sa starim i potencijalnim klijentima

Nudimo Vam:

  • Stimulativnu zaradu i mogućnost napredovanja po jasno utvrđenim kriterijumima
  • Rad u stručnom timu kompanije
  • Rad sa najnovijim tehnologijama
  • Edukacija i profesionalno usavršavanje, obuke, sertifikaciju

Ukoliko ste zainteresovani za ponuđeni posao i Vaš profil odgovara navedenim kriterijumima, pozivamo Vas da pošaljete biografiju elektronskim putem.

Oglas više nije aktivan. Promeni kriterijume pretrage ili pogledaj slične oglase.

Posao IT Manager, Beograd (50 oglasa)

Sortiranje:
PREMIUM

Lead Programmer

ONLINE INTERVJU

Ubisoft

Beograd
06.08.2021

IT Recruiter

Quantox technology

Više gradova u Srbiji i inostranstvu

Service Delivery Manager

Neotech Solutions

Remote