Iskustva i komentari zaposlenih
Pretraži iskustva o radu i iskustva sa intervjua. Saznaj kako je zapravo raditi u kompaniji.
Iskustva i komentari za poziciju Engineer
Pozitivno
Dobri inžinjeri.
Zamerke
Komunikacija je bila nedovoljno transparentna, a očekivanja nisu bila jasno definisana. Onboarding proces nije imao strukturu, dok su povratne informacije povremeno bile neprofesionalne i formulirane na način koji nije doprinosio konstruktivnoj saradnji.
Tehnologije
Kako je izgledao proces
Pitanja sa intervjua
- OOP - Dizajnirati muzej
- Live Coding 1 - Najduzi substring bez ponavljanja
Kako je izgledao proces
8042 iskustva o radu na helloworld.rs
Anonimno unesi iskustvo
Povećaj transparentnost IT tržišta!
Kako je izgledao proces
Kako je izgledao proces
Pitanja sa intervjua
- Opiši projekat na koji si radio tokom studija i svoju ulogu u njemu?
- Na kojim programskim jezicima si do sada radio?
Pozitivno
Dobra ekipa ljudi. Zavisno od projekta (kompanije) za koju radite posao je manje ili više dinamičan. Svaki tim skoro je zasebna kompanija te od toga zavise i povećanja i napredovanje. Dobar HR
Zamerke
Neusklađenost plata među istim senioritom. Retke povišice, barem su bile za moj tim.
Tehnologije
Pozitivno
Kompanija podrzava mogucnost rasta i razvoja u vise pravaca, konstatno se radi na novim projektima. Saradnja sa vecim brojem ljudi u skladu na veliki broj trenutno zaposlenih. Uvek mozes da zatrazis pomoc.
Zamerke
Po mom ukusu malo brzi tempo koji treba ispratiti.
Tehnologije
Pozitivno
Korektni benefiti, ima prostora za napredak u zavisnosti od projekta do projekta
Zamerke
Tehnologije
Pozitivno
Mogućnost brzog napredovanja, sigurnost posla (nije bilo nikakvih masovnih otkaza tokom kriznih situacija od kako kompanija postoji, a nije bilo ni snižavanja plata).
Zamerke
Bacanje ljudi u vatru predstavljajući ih kao ljude sa puno većim iskustvom nego što oni to zapravo imaju. Nije moguć rad od kuće. Minimalan broj dana godišnjeg odmora koji se ne menja bez obzira na iskustvo i godine provedene u kompaniji.
Tehnologije
Pozitivno
Atmosfera u timu je maksimalno pozitivan, svako je tu da ti pomogne i nikad se ne osecas kao da sam radis. Imaju solidne beneficije kako za radnike tako i za porodice.
Zamerke
HR nije bas najdruzeljubiviji i ne pruzaju uvek odgovore na pitanja i zahteve